airBaltic
Kõikide Läti firma broneeringutega, mis on tehtud 10. - 31. märts, on võimalik tasuta reisi kuupäevasid muuta. Muudetud reis peab toimuma 31. detsembrini 2020. Vaid 1x saab muuta kuupaeva.

Finnair
Soome lennufirma pakub lendude tasuta muutmist, mis on ostetud enne 30. aprilli. Kui ostsite lennupiletid märtsis ja aprillis, ei pea te muretsema reisi ärajäämise korral.

Lufthansa
Kui broneering on tehtud enne 30. märtsi, saab muuta piletid uuteks kuupäevadeks 2020.a sees. Samuti, kui broneering on tehtud enne 12. märtsi ja lend peaks toimuma kuni 30. aprillini, siis saab selle tühistada.

Easyjet
Lubab kõikidele lendudele tasuta kuupäevade muutmist. Muutmine tuleb teha 2 tundi enne lennu algust.

Ryanair
Muutmistasuta lendude kuupäevad on 13. – 31. märts. Kui uued lennupiletid on varem ostetud piletitest soodsamad, siis Ryanair hinnavahet ei kompenseeri. Nagu ikka.

LOT
Kui lend on 12. märtsi - 24. aprilli vahemikus, on võimalik tasuta kuupäevasid muuta. Uus lend peab jääma sellesse aastasse.

SAS
Vahemikus 5. - 19. märts on ostetud piletitel tasuta kuupäevade muutmine. Uus lend peab toimuma  30. novembrini.

Etihad Airways
Lennufirma pakub ühekordset tasuta kuupäevade muutmist uutele broneeringutele.

Turkish Airlines
Muutmistasu ei küsita lendude eest, mis on ostetud kuni 31. märtsini ja toimuvad selle aasta sees. Hinnavahe tuleb kliendil tasuda.

Air France KLM
Lendudele, mis on kuni 31. märtsini võib valida uued piletid lendamiseks perioodil 31. maini 2020.

British Airways
Lennud, mis toimuvad kuni 15. maini, võib ümber vahetada voucheri vastu, mis kehtib 12 kuud. Samuti kehtib see poliitika piletite kohta, mis on ostetud vahemikus 3. - 31. märts.

Norwegian
Norrakad ei küsi tasu lendude muutmise eest, mis toimuvad Itaaliasse, Austriasse ja USAsse.

Aeroflot
Annab raha tagasi või tasuta kuupäevade muutmist lendudele, mis toimuvad kriisikohtadesse Hiinasse, Lõuna-Koreasse, Itaaliasse, Hispaaniasse, Iraani,
Iisraeli, Prantsusmaale ja Saksamaale. Muidu on tavatingimused.

Qatar Airways
3 päeva enne lendu on võimalik lennu kuupäevasid muuta, mis toimuvad 30. juunini või vahetada lennupilet voucheri vastu, mis kehtib aasta.